Ruszają zajęcia w MGOK Tolkmicko!

Po długiej przerwie spowodowanej epidemią covid-19 wznawiamy zajęcia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku. Zapisy na zajęcia będą przyjmowane od 1 do 11 września 2020 r. w godzinach od 12:00 do 20:00.

 

Niestety, ze względu na panujące obostrzenia sanitarne oraz wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego musimy wprowadzić pewne ograniczenia liczebności uczestników poszczególnych zajęć, a także rygory sanitarne. W przypadku osób niepełnoletnich, które chciałyby skorzystać z dowolnej formy zajęć w MGOK niezbędna będzie wizyta rodziców/opiekunów, którzy muszą podpisać dokumenty związane z dopuszczeniem uczestnika do zajęć. Powyższe dotyczy WSZYSTKICH form korzystania z oferty MGOK, również Kawiarenki Internetowej, czy sali świetlicowej (bilardowej). Osoby pełnoletnie podpisują dokumenty osobiście.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące tymczasowych warunków korzystania z oferty MGOK w czasie trwania epidemii covid-19 można znaleźć TUTAJ.

 

UWAGA!!! Osoby objęte kwarantanną i chore (dotyczy to również zwykłego przeziębienia) nie mogą korzystać z zajęć prowadzonych w MGOK.