Weź udział w konkursie plastycznym lub fotograficznym „Piękno naszej gminy oczami dzieci i młodzieży”

W ramach miejsko-gminnych obchodów 30-lecia samorządu terytorialnego w Polsce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tolkmicku pod patronatem Burmistrza Tolkmicka ogłasza konkurs plastyczny i fotograficzny.

 

Zachęcamy wszystkich do plastycznego oraz fotograficznego przedstawienia naszej gminy, bądź miejscowości, w której mieszkacie i uczycie się. Proponujemy dokładnie zastanowić się i rozejrzeć, które miejsca w Waszej okolicy są Wam najbardziej bliskie. Jakie miejsca lub osoby chcielibyście nam pokazać? Zachęcamy do przedstawienia Waszych spostrzeżeń w formie rysunków, obrazów oraz fotografii.

 

Konkurs obejmie dwie kategorie artystyczne: plastyczną lub fotograficzną.

Prace w obu kategoriach przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.07.2020 r.

 

Laureaci trzech  pierwszych miejsc w każdej z kategorii wiekowych otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ponadto komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do przyznania specjalnych wyróżnień.

 

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie, której wernisaż towarzyszyć będzie uroczystej sesji Rady Miejskiej w Tolkmicku zwołanej z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego w RP.

 

Więcej szczegółów w załączonym regulaminie konkursu.