Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku wzięliśmy udział w 27 finale WOŚP, w tym roku graliśmy "dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych". Podczas imprezy wystąpiły dla nas dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tolkmicku, zespół Sentyment oraz duet: Sylwia Dolna-Tkacz i Anita Sienicka. Wykonawcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Cieszymy się ogromnie, że w tym roku mieszkańcy naszego miasteczka chętnie uczestniczyli w całym przedsięwzięciu. Dzięki Państwa hojności, udało nam się uzbierać kwotę 5 443,51 zł i 12,44 euro!! :D Osób, które przyczyniły się do całego eventu jest bardzo wiele, podziękowania kierujemy w stronę: Koła Gospodyń Wiejskich z Kadyn, uzdolnionych dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tolkmicku oraz ich opiekunom, p. Sylwii Dolnej-Tkacz, p. Darii Jadczuk za pomoc w organizacji.

Dziękujemy również tegorocznym darczyńcom: Fizjobody Balance - p. Karolina Podgórska, Luxuria - p. Monika Paradowska, Hotel "Folwark" w Kadynach, "Margot" p. Małgorzata Wilczak, p. Katarzyna Zarzycka, Stajnia "Lipnik", p. Agnieszka Kalinowska, p. Aneta Idzikowska, p. Karolina Majkowska, Gabinet Rehabilitacyjny-Karol Rutkowski, Restauracja Amore Mio w Elblągu, p. Sylwia Tuzimek, p. Daria Jadczuk.

Mamy nadzieję, że nikogo nie pominęliśmy! Do zobaczenia za rok! "Sie ma!" :D

 

Fotorelacja na: https://www.facebook.com/pg/Miejsko-Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Tolkmicku-573748099326347/photos/?tab=album&album_id=2267984293236044