XVI Wojewódzki Konkurs Wokalny TALENT 2019 w Pasłęku

Uczestnicy zajęć wokalnych sezon artystyczny zakończyli udziałem w XVI Wojewódzkim Konkursie Wokalnym TALENT w Pasłęku, który odbył się 7 czerwca 2019r. W festiwalu udział wzięło ponad 100 uczestników, reprezentujących wysoki poziom umiejętności wokalnych. W tym roku tematem konkursu były przeboje z „wielkiego ekranu”. Tolkmicko reprezentowały:

W kategorii kl. I-III: Klaudia Tkacz z utworem „Witajcie w naszej bajce”, Weronika Starostecka z utworem „Kaczka dziwaczak” (należy wspomnieć, że dziewczynki były najmłodsze w całej swojej kategorii)

W kategorii kl. IV-VI: Aniela Podborowska z utworem „Dni, których nie znamy” oraz Maja Nienierza z piosenką „Pół kroku stąd”

W kategorii dorosłych: Aleksandra Gładzińska z utworem „This is me”.

Dla niektórych był to pierwszy, tak duży konkurs. Wszystkie uczestniczki coraz odważniej występują na scenie i tym razem dały z siebie 100%. Po występach był czas na integrację przy pizzy oraz wyśmienitych lodach. Do domu wróciłyśmy zadowolone,  z nowym doświadczeniem i zdecydowanie od września będziemy szukać więcej festiwali, na których będziemy mogły podnosić swoje umiejętności , trenować obycie ze sceną oraz szukać sposobu na opanowanie stresu przed występami.  

Na Fotorelacja zapraszamy na naszego facebook'a: https://www.facebook.com/pg/Miejsko-Gminny-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Tolkmicku-573748099326347/photos/?tab=album&album_id=2501201653247639